Výkup pohlednic | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 

Obchodní podmínky

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné. Mírné opotřebení pohlednic odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky je nutno písemně potvrdit, pokud není předem domluveno jinak.

Při osobním odběru budou pohlednice v našem antikvariátu rezervovány 5 dní od data objednávky. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete pohlednice do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné.

Při nákupu většího množství je možné domluvit individuální slevu.

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Způsob převzetí pohlednic si máte možnost vybrat při dokončování objednávky, stálí zákazníci našeho antikvariátu mají možnost platit na fakturu.

Poštovné v České republice činí při platbě předem na náš účet 40 Kč, cenným psaním 80 Kč, dobírkou 120 Kč, na Slovensko 80 Kč při platbě předem na český korunový či eurový účet, u ostatní ciziny individuálně (o jeho výši budete informováni předem).

Pobočka Antikvariát Arco přijímá platební karty VISA a Mastercard/Eurocard.

Prodávající nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění, případně právními předpisy v budoucnosti vydanými a kupující výslovně souhlasí s tím, aby prodávající zasílal kupujícímu obchodní sdělení o nabídkách zboží a služeb prodávajícího. případě, že se kupující rozhodne odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího, oznámí kupující tento nesouhlas písemně a to emailem na adresu info@antikvariaty.cz Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.

PRO UŽIVATELE ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY

uvedené ceny jsou v Kč, poštovné doporučeným dopisem na Slovensko činí 50 Kč, 1 EUR = 25 Kč.

Platba možná

  • doporučeným dopisem (na riziko kupujícího)
  • platbou na EU účet (doporučujeme)
  • platbou z českého na český Kč účet
  • Paypalem