Výkup pohlednic | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 

Obchodní podmínky

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné. Mírné opotřebení pohlednic odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky je nutno písemně potvrdit, pokud není předem domluveno jinak.

Při osobním odběru budou pohlednice v našem antikvariátu rezervovány 5 dní od data objednávky. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete pohlednice do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné.

Při nákupu většího množství je možné domluvit individuální slevu.

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Způsob převzetí pohlednic si máte možnost vybrat při dokončování objednávky, stálí zákazníci našeho antikvariátu mají možnost platit na fakturu.

Poštovné v České republice činí při platbě předem na náš účet 49 Kč (doporučeně) a 22,- (běžným dopisem), cenným psaním 90 Kč, dobírkou 120 Kč, na Slovensko 90 Kč při platbě předem na český korunový či eurový účet, u ostatní ciziny individuálně (o jeho výši budete informováni předem).

Pobočka Antikvariát Arco přijímá platební karty VISA a Mastercard/Eurocard.

Prodávající nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění, případně právními předpisy v budoucnosti vydanými a kupující výslovně souhlasí s tím, aby prodávající zasílal kupujícímu obchodní sdělení o nabídkách zboží a služeb prodávajícího. případě, že se kupující rozhodne odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího, oznámí kupující tento nesouhlas písemně a to emailem na adresu info@antikvariaty.cz Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.


PRO UŽIVATELE ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY

Uvedené ceny jsou v Kč, poštovné doporučeným dopisem na Slovensko činí 90 Kč, 1 EUR = 25 Kč.

Platba možná

  • doporučeným dopisem (na riziko kupujícího)
  • platbou na EU účet (doporučujeme)
  • platbou z českého na český Kč účet
  • Paypalem